Yll limani ledri vula

Yll limani ledri vula смотреть последние обновления за сегодня на .

YLL LIMANI x LEDRI VULA - TONAT (prod. by Panda Music)

19185197
64324
864
00:02:35
21.07.2022

​🤍Yll Limani 🤍Ledri Vula #tonat Stream/Download : 🤍 Produced: Panda Music Lyrics/Melody: Tonic & Denk x Ylli x Ledri Beat: DjR Beatz x Bannzz x Tonic Mixed: Tonic x Johan Master: Johan Bejerholm Video by : Entermedia.tv / 🤍Entermedia ▸ Follow Yll Limani Instagram : 🤍 Facebook : 🤍 TikTok : 🤍 ▸ Follow Ledri Vula Instagram : 🤍 TikTok : 🤍 ▸ Follow LOUD. 🤍 ℗ LOUD on behalf of Yll Limani / Hidden Records

Prive Reality: Ermali, Ledri, Ylli, Lumi, Kresha, Lyrical Son ofrojnë super spektakël - Ep. 4

375645
3192
138
01:11:28
28.08.2022

ONIMA - 🤍 Ndiqni PRIVE: Web: 🤍 FB: 🤍 Twitter: 🤍 Instagram:🤍

YLL LIMANI x NOIZY - ALKOOL

45407387
133619
4594
00:03:31
09.06.2022

#ylllimani #noizy Stream/Download : 🤍 Music: Yll Limani, Tonic x Denk, Noizy Lyrics: Tonic x Denk, Noizy, Yll Limani Beat by: Bryan S Produced by: Panda Music Mix/Master: Johan Bejerholm Video by: Entermedia ▸ Follow Yll Limani Instagram : 🤍 Facebook : 🤍 Twitter : 🤍 🤍Yll Limani ▸ Follow Noizy Instagram : 🤍 🤍thisisnoizy ℗ Loudcom Media on behalf of Yll Limani

Yll Limani and Ledri Vula

2895
62
5
00:00:06
25.10.2021

Yll Limani - Lshoja Zanin

26009840
63243
1379
00:03:14
05.12.2021

#ylllimani #lshojazanin Stream / Download : 🤍 Music: Fatjon Miftari, Yll Limani Lyrics: Yll Limani Produced by: Fatjon Miftari Recording: Mixey Music Mix/Master: Lorenc Aliaj - Avaxus Ney Flute: Mandi Xhambazi Violins: Dalvin Mamusha Guitars: Astrit Stafai Piano: Fatjon Miftari Project Management: Bonart Ajvazi Concept & Director: Valon Aziri Dop: Arianit Gjonbalaj Scenography: Burim Arifi Editing: Agon Nushi Color Grading: Agon Nushi 1st AC: Verdi Berisha Focus Puller: Arianit Gjonbalaj Gaffer: Valtrim Mala & Gentrit Haliti Krani: Veton Berisha Makeup Arist: Zhlon Beauty Styling: Andi Lekaj A special thanks to Dent Fix clinic for supporting this project. ▸ Follow Yll Limani Instagram : 🤍 Facebook : 🤍 Twitter : 🤍 ℗ Loudcom Media on behalf of Yll Limani

Ardian Bujupi x Ledri Vula - GELATO (prod. by Bled)

10031204
45090
1479
00:02:31
30.06.2022

► Listen to the new Album „AVENTURA“ incl. „GELATO“: 🤍 ► Follow Ardian Bujupi: Tik Tok: 🤍 Instagram: 🤍 Facebook: 🤍 ► Follow Ledri: Instagram: 🤍 Tik Tok: 🤍 ► „GELATO“ produced by Bled 🤍 ► Mix & Master by Jetmir „9Milli“ Sherifi 🤍 ► „GELATO“ video by entermedia.tv 🤍 #ardianbujupi #ledrivula #gelato

MELINDA x LEDRI VULA - A MKE DASHT

22672332
110991
7455
00:03:30
13.07.2022

🤍ONIMA - 🤍 Stream or Download: 🤍 MELINDA x LEDRI VULA - A MKE DASHT Produced by : BIG BANG ( RedBox Entertainment ) Lyrics : Melinda, Ledri, Gjiko, Skerdi Video: Entermedia Styling by: Walone Fashion Group Make up by: Sellma Kasumovig Hair by: Kaci Lleshi Licensing: license🤍onima.co #MELINDA #LEDRIVULA #onima #AMKEDASHT #LEDRIVULA #MELINDA #AMKEDASHT #MELINDAADEMI #LEDRI

YLL LIMANI - MALET (Official Music Video)

7382814
27261
475
00:03:25
27.10.2022

#ylllimani #ylllimanimalet #three60music Music: Lira Lyrics: Lira, Yll Limani Produced by: Fatjon Miftari Video by : SUPERCUT Mix/Master: Johan Bejerholm Executive producer: Bonart Ajvazi ▸ Follow Yll Limani Instagram : 🤍 Facebook : 🤍 Twitter : 🤍 ℗ Loudcom Media on behalf of Yll Limani / Three60 Music

Ledri Vula - Monaco

14025378
49570
1433
00:03:01
03.06.2022

​🤍ONIMA- 🤍 Stream or Download: 🤍 🤍Ledri Vula - Monaco Produced: Cricket Music Lyrics: Ledri Vula, MUMA Video: Supercut Studio Licensing: license🤍onima.co Connect with 🤍Ledri Vula on Social Media: Ledri Vula on Instagram: 🤍 Ledri Vula on Facebook: 🤍 Ledri Vula on Twitter: 🤍 #LedriVula #ONIMA #MONACO

🇦🇱🇽🇰 YLL LIMANI x LEDRI VULA - TONAT [HYPE UK 🇬🇧 REACTION!]

13047
498
61
00:09:23
22.07.2022

#YllLimani #LedriVula #Reaction Instagram: 🤍teddygreyonstuff Business: geddytrey🤍gmail.com Spotify Playlist ⬇️ 🤍 Channel Donations ⬇️ PayPal: 🤍 CashApp: £TeddyGreyOnStuff Patreon ⬇️ 🤍 _ This reaction was recorded and edited by myself. The views of Teddy Grey do not necessarily represent the views of any human on Earth. *Copyright Disclaimer under Section 107 of the Copyright Act 1976, allowance is made for "fair use" for purposes such as criticism, comment, news reporting, teaching, scholarship, and research. Fair use is a use permitted by copyright statute that might otherwise be infringing. Non-profit, educational or personal use tips the balance in favour of fair use. No copyright infringement intended. ALL RIGHTS BELONG TO THEIR RESPECTIVE OWNERS.

Yll Limani x Ledri Vula - Tonat (lyrics)

2155
18
0
00:02:40
23.07.2022

like and subscribe please 🔔🙏 song : 🤍 🤍Yll Limani 🤍Ledri Vula 🎶👍🔔🙏 #like #subscribe #lyrics #share #likeandsubscribe #subscribeplease #ylllimani #ledrivula #viral

Ledri Vula Yll Limani Tonat

4055
24
4
00:01:09
20.07.2022

Më në fund vjen lajm i mir kënga e shumritur Tonat nga Ledri Vula dheYll Limani vjen .. Ky reagim është regjistruar dhe redaktuar nga Shou bizit Shqiptar . Pikëpamjet e Shou bizit Shqiptar nuk përfaqësojnë domosdoshmërisht pikëpamjet e ndonjë njeriu në Tokë. *Mohimi i përgjegjësisë për të drejtën e autorit sipas Seksionit 107 të Ligjit për të Drejtën e Autorit 1976, lejimi bëhet për "përdorim të drejtë" për qëllime të tilla si kritika, komenti, raportimi i lajmeve, mësimdhënia, bursa dhe kërkimi. Përdorimi i drejtë është një përdorim i lejuar nga statuti i së drejtës së autorit që përndryshe mund të jetë shkelje. Përdorimi jofitimprurës, edukativ ose personal i jep ekuilibrit në favor të përdorimit të drejtë. Asnjë shkelje e të drejtës së autorit nuk synohet. TË GJITHA TË DREJTAT U takojnë pronarëve të tyre përkatës. This reaction was recorded and edited by Shou bizi Shqiptar. The views of Shou bizi Shqiptar do not necessarily represent the views of any person on Earth. *Copyright Disclaimer Under Section 107 of the Copyright Act 1976, permission is granted for "fair use" for purposes such as criticism, commentary, news reporting, teaching, scholarship and research. Fair use is a use permitted by the copyright statute that would otherwise be infringement. Nonprofit, educational, or personal use tips the balance in favor of Fair use. No copyright infringement intended.ALL RIGHTS BELONG TO THEIR RESPECTIVE OWNERS .

Ledri Vula me Yll Limani

15621
394
0
00:00:11
19.07.2022

#LedriVula #YllLimani Nje keng e re qe do te dale nga Ledri Vula dhe Yll Limani qe shum fansa jan tu e prit Nje super hit shqip keshtu artistat te preferuara Nga shqiptaret vendosin para se te del kenga Te publikojn nje pjes te vogel qe te shperndajn bashk me fansat e tyre 💪 Bashkpunimi ledri X Yll Limani

Ledri Vula X LumiB X NUK - Uma Love

5866145
27851
358
00:02:49
30.07.2022

​🤍ONIMA- 🤍 Stream or Download: 🤍 Ledri Vula ft. LumiB x NUK - Uma Love Music produced: LIS Lyrics: Ledri x Lumi B x Nuk Rec & mix: REDBOX Entertaiment Video by: Supercut Studio (🤍 Connect with 🤍Ledri Vula on Social Media: Ledri Vula on Instagram: 🤍 Ledri Vula on Facebook: 🤍 Ledri Vula on Twitter: 🤍 Connect with 🤍Lumi B on Social Media: Ledri Vula on Instagram: 🤍 Connect with NUK on Social Media: Ledri Vula on Instagram: 🤍 Licensing: license🤍onima.co #LedriVula #LumiB #NUK #ONIMA

BUTRINT IMERI x KIDA x LEDRI VULA - DALE

128919975
464707
34019
00:03:07
02.07.2021

Stream or Download „DALE“ here 🎧 🤍 Music produced by Çelik Lipa (SBS Ent.) Lyrics by Butrint Imeri, Ledri Vula, Bardhi Video by Entermedia Master by Johan Bejerholm Executive producer: '96 MGMT Accommodation and locations by GLOBUS TRAVEL BUTRINT IMERI on Instagram: 🤍 KIDA on Instagram: 🤍 LEDRI VULA on Instagram: 🤍 96 on Instagram: 🤍 ℗ & © AVD Digital & '96. All Rights Reserved.

Yll Limani x Ledri Vula - Tonat & Remix

1566
15
00:02:44
19.07.2022

#yllilimani #ledrivula

Të ftuar special sonte, Ledri Vula dhe Yll Limani - Big Brother Albania Vip

44417
198
00:04:37
10.12.2021

Big Brother Albania Vip, reality show më i suksesshëm rikthehet këtë sezon televiziv në ekranin e Top Channel, në një version krejtësisht të ri. Big Brother Vip do të jetë formati argëtues më interaktiv i ekranit. Aty ku publiku do ketë mundësi të njohë personazhe të famshëm në çdo dimension të tyre. Përgjatë 100 ditëve të izolimit, personazhe publike nga fusha të ndryshme do të bashkëjetojnë në shtëpinë më të përgjuar të botës, ku do t’u duhet të përballen me sfida aspak të lehta diktuar nga “vëllai i madh”. Të gjithë në garë për të rezistuar deri në fund dhe për të fituar Çmimin e Madh 100,000 Euro Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #BigBrotherAlbaniaVip#TopChannel

Yll Limani×Ledri Vula-Tonat

28176
642
5
00:00:11
18.07.2022

Yll Limani×Ledri Vula~Tonat

2425
141
15
00:00:14
21.07.2022

Momenti më qesharak në Alpha Show, Noizy tallet me Yll Limanin

105613
860
19
00:01:01
15.08.2022

Noizy Stresi Finem Solo OTR Ledri Vula Yll Limani Mc Kresha Semafori Tirane Alpha Show koncert Albania Dj Gimi Duda Double GG Jena Mbreter Hyrja Otr me zemer Nuk kan besu Ghali

Lumi B x Yll Limani - Pate

11024960
40666
1280
00:02:56
14.08.2020

​🤍ONIMA - 🤍 🤍Lumi B x Yll Limani - Pate Music & Produced by: Fatjon Miftari Lyrics: Lumi B, Yll Limani Mix: Niklas Neumann Master: Lex Barkey Video: Imagine Films Licensing: license🤍onima.co #lumib #ylllimani #onima #pate

Ledri Vula dhe Yll Limani sjellin bashkpunimin e par te tyre

3156
18
0
00:01:08
18.07.2022

Disa foto nga punimi i duetit te par te Ledrit dhe Yll Limanit. Ky reagim është regjistruar dhe redaktuar nga Shou bizit Shqiptar . Pikëpamjet e Shou bizit Shqiptar nuk përfaqësojnë domosdoshmërisht pikëpamjet e ndonjë njeriu në Tokë. *Mohimi i përgjegjësisë për të drejtën e autorit sipas Seksionit 107 të Ligjit për të Drejtën e Autorit 1976, lejimi bëhet për "përdorim të drejtë" për qëllime të tilla si kritika, komenti, raportimi i lajmeve, mësimdhënia, bursa dhe kërkimi. Përdorimi i drejtë është një përdorim i lejuar nga statuti i së drejtës së autorit që përndryshe mund të jetë shkelje. Përdorimi jofitimprurës, edukativ ose personal i jep ekuilibrit në favor të përdorimit të drejtë. Asnjë shkelje e të drejtës së autorit nuk synohet. TË GJITHA TË DREJTAT U takojnë pronarëve të tyre përkatës. This reaction was recorded and edited by Shou bizi Shqiptar. The views of Shou bizi Shqiptar do not necessarily represent the views of any person on Earth. *Copyright Disclaimer Under Section 107 of the Copyright Act 1976, permission is granted for "fair use" for purposes such as criticism, commentary, news reporting, teaching, scholarship and research. Fair use is a use permitted by the copyright statute that would otherwise be infringement. Nonprofit, educational, or personal use tips the balance in favor of Fair use. No copyright infringement intended.ALL RIGHTS BELONG TO THEIR RESPECTIVE OWNERS .

Yll Limani×Ledri Vula-Tonat

22713
943
21
00:00:07
18.07.2022

Yll Limani×Ledri Vula-Tonat

47797
1324
28
00:00:11
18.07.2022

Yll Limani×Ledri Vula~Tonat

2830
163
5
00:00:22
21.07.2022

YLL LIMANI x LEDRI VULA - TONAT - Chipmunks Version

5191
32
4
00:01:31
22.07.2022

YLL LIMANI x LEDRI VULA - TONAT - Chipmunks Version🔥 #yllilimani #ledrivula #tonat #ylllimani #chipmunk #chipmunks #chipmunkversion #alvin #alvinxofficial1

Majk ft. Yll Limani - Krejt ti fala (Official Video 4K)

51144749
91067
00:03:55
17.09.2018

Video By: Imagine Films Produced by: Gzim Lazri, Diverse Music Lyrics: Majk & Yll Limani Mix & Master: Don Gima Vocal Recording: Diverse Music & Cricket Music

Yll Limani×Ledri Vula~Tonat

3038
154
15
00:00:18
21.07.2022

CRAZY 30th BIRTHDAY | SARA HOXHA

540702
5454
164
00:24:41
24.06.2022

✅ CRAZY 30th BIRTHDAY | SARA HOXHA All of you who were there, I greet you and thank you for making my birthday so crazy. 🤯 🔥 SUBSCRIBE HERE: 🤍 UP TO THE NEXT VIDEO🙈 SPECIAL THANKS 🤍GAIA.EVENTS - 🤍 🤍PADAM.TIRANA - 🤍 🤍ABOXSTUDIO - 🤍 FOLLOW ME ON INSTAGRAM 🤍 #sarabirthdayparty sara hoxha,sara hoxha ledri vula,ledri vula,ledri vula sara hoxha,sara hoxha dhe ledri vula,sara hoxha official,ledri,sara,vlog,poem blu vula,poem blu ledri vula,dhurata dora sara hoxha,ditelindja e sara hoxhes,yll limani Kanali i vetëm zyrtar i Sara Hoxhes, të gjitha të drejtat e videove të publikuara i takojnë Sara Hoxhes. Videot nga ky kanal nuk mund të kopjohen, të gjithë shkelësit e të drejtave do të ndjeken penalisht sipas dispozitave ligjore në fuqi. © 2021 Sara Hoxha. All Rights Reserved. MAKE SURE YOU LIKE, COMMENT, SHARE & SUBSCRIBE TO MY YOUTUBE CHANNEL AND FOLLOW ME FOR MORE ADVENTURES!

Yll Limani - Qaj

9534377
25212
614
00:03:05
05.12.2021

#ylllimani #lshojazanin Stream / Download : 🤍 Music: Yll Limani, Fatjon Miftari Lyrics: Yll Limani Produced by: Fatjon Miftari Recording: Mixey Music Mix/Master: Lorenc Aliaj - Avaxus Bouzuk: Astrit Stafai Violins: Dalvin Mamusha Guitars: Astrit Stafai Piano: Fatjon Miftari Project Management: Bonart Ajvazi Concept & Director: Valon Aziri Dop: Arianit Gjonbalaj Scenography: Burim Arifi Editing: Agon Nushi Color Grading: Agon Nushi 1st AC: Verdi Berisha Focus Puller: Arianit Gjonbalaj Gaffer: Valtrim Mala & Gentrit Haliti Krani: Veton Berisha Makeup Arist: Zhlon Beauty Styling: Andi Lekaj A special thanks to Dent Fix clinic for supporting this project. ▸ Follow Yll Limani Instagram : 🤍 Facebook : 🤍 Twitter : 🤍 ℗ Loudcom Media on behalf of Yll Limani

Yll Limani×Ledri Vula-Tonat

3684
226
9
00:00:16
16.07.2022

Ledri Vula & Yll Limani - ku po shkon?

5645
34
0
00:01:08
19.07.2022

We are here to make the songs on slow comment which song do you want to make on slow❤️☺️ Follow on instagram us: 🤍 #ledrivula #ylllimani #kuposhkon

Yll Limani X Ledri Vula - TONAT (Traduzione ITA)

2230
7
1
00:02:35
27.07.2022

Yll Limani X Ledri Vula 2022 TONAT Se ti ho fatta arrabbiare, me ne assumo la colpa Ma tranquilla, perché anche tu non mi rendi le cose facili Non dirmi "ciao ciao", torna subito qui Come possiamo lasciarci, cavolo, hai perso la testa? Amore mio Dove stai andando? Come osi lasciarmi da solo? Vuoi lasciarmi da solo E io voglio sapere dove stai andando Dove lo trovi un altro come me? Io per te faccio di tutto Ti do TUTTO TUTTO TUTTO TUTTO TUTTO Muoio per te TUTTO TUTTO TUTTO TUTTO TUTTO Uccido per te Sono un cane UH! Come stai gattina? Ti sussurro all'orecchio Non so dove va la tua mente Con me vale la pena di rischiare Come nella Roulette Russa È vero che ti spoglio nuda E poi non ti rivesto mai più Non scherziamo, dai Altrimenti potrei diventare un animale Mangerò il tuo cuore Ma ho paura di diventare un cannibale Mi scuso in anticipo Hai del potenziale là dietro Come faccio a esserti fedele Se non stiamo neanche insieme ufficialmente? Se ti ho fatta arrabbiare, me ne assumo la colpa Ma tranquilla, perché anche tu non mi rendi le cose facili Non dirmi "ciao ciao", torna subito qui Come possiamo lasciarci, cavolo, hai perso la testa? Amore mio Dove stai andando? Come osi lasciarmi da solo? Vuoi lasciarmi da solo E io voglio sapere dove stai andando Dove lo trovi un altro come me? Io per te faccio di tutto Ti do TUTTO TUTTO TUTTO TUTTO TUTTO Muoio per te TUTTO TUTTO TUTTO TUTTO TUTTO Uccido per te Ti inseguo Tu scappi Perché lo sai che tanto non mi arrendo Quanti bicchieri ho bevuto Quasi crollavo per te Non è colpa tua Sono stato io a farti arrabbiare Ma te lo sei meritato NA NA MMMHHH Perché non la chiami? MMMHHH Perché non le scrivi? MMMHHH Dovrei scriverle? MMMHHH MMMHHH Perché non l'avrei mai cambiata per altre 20 È un altro tipo di chat Te lo devo dire Vieni qui, amore mio Dove stai andando? Come osi lasciarmi da solo? Vuoi lasciarmi da solo E io voglio sapere dove stai andando Dove lo trovi un altro come me? Io per te faccio di tutto Ti do TUTTO TUTTO TUTTO TUTTO TUTTO Muoio per te TUTTO TUTTO TUTTO TUTTO TUTTO Uccido per te Traduzione di Canzoni Tradotte Grazie per la visione!

Yll Limani duke i rënë qiftelisë në Alba Festival😂 #ylllimani

104811
1635
45
00:00:15
05.07.2022

Yll Limani Kida Ledri Vula Butrint Imeri Dhurata Dora Elvana Gjata Tayna Ghetto Geasy Alba Festival 2022

Ermal Fejzullahu ft. Yll Limani - As 1 minut

4040024
23151
345
00:02:59
25.11.2021

Music: Yll Limani & Fatjon Miftari Lyrics: Yll Limani Produced by Fatjon Miftari Violin: Dalvin Mamusha Clarinete: Dionis Mamusha Mix and Master: Ramon Erni © & ℗ Ermal Fejzullahu & AVD Digital. All Rights Reserved.

Назад
Что ищут прямо сейчас на
yll limani ledri vula pmo india 우금 live hanuman chalisa Усачев 이국주 象雄 Popping 노라조 yorushika 正櫻 Gym 局面 野牛 BMX bike 小技集 guardians (film) 善緣 粵樂